spacer
«مؤسسة فرهنگي موعود عصر(عج)»، معجم مؤلّفين مهدوي را به‌زودي منتشر مي‌کند.
ادامه مطالب ...
 
advertisement.png, 0 kB
Advertisement
spacer
spacer

عضویت در خبرنامه

جستجوگر سايت

جستجوگر گوگل


جست‌وجو در سايت موعود
addtomyyahoo4Subscribe in NewsGator OnlineAdd to My AOL
Subscribe with BloglinesAdd to netvibes
Add to Google

 
!مردی که آینده را دید چاپ پست الكترونيكي
۳۰ آبان ۱۳۸۸
نوسترآداموس
تا به حال اين کلمه را شنيده ايد؟
 " نوستردام، از جمله کساني است که در کودکي از قدرت پيشگويي آينده برخوردار بود. وي در سال 1503 در دهکده فلورانس فرانسه متولد گرديد، نياکان او يهودي بودند..."

فيلم سينمايي "مردي که آينده را ديد"، نوسترآداموس را چنين معرفي کرده بود. وي يکي از بزرگترين پيشگوهاي جهان به حساب مي آيد و تاکنون که بسياري از پيشگوييهايش تأويل شده و به حقيقت پيوسته اند.
 " اولين پيشگويي او ريشه ي مذهبي داست. داستان از اين قرار بود که او روزي طلبه ي جواني را نزديک چاهي مشاهده کرد. او به نزد طلبه رفته، زانو به زمين زد و ردايش را بوسيد. وقتي علت اينکار را از او جويا شدند، در پاسخ گفت که من بايد رداي پاپ را به احترام ببوسم..."

 داستان پيشگويي هاي عجيب نوستردام از اينجا شروع شد و به جايي مثل جنگ ها و شکست هاي ناپلئون، انقلاب کبير فرانسه و حتي قتل رياست جمهوري آمريکا، جان کندي رسيد.

 شايد جالبترين نکته در پيش بيني هاي نوسترآداموس، بيان نظراتش در قالب رباعي باشد. وي علاوه بر اموري که ذکر کرديم، پرواز انسان در آسمان، ساخت زيردريايي، آمدن هيتلر و جنگ هايي که به راه مي اندازد، آمدن موسوليني و... را در شعرهاي خود پيش بيني کرده است.

 مطالبي که خوانديد توضيحي در مورد فيلم سينمايي "نوسترآداموس، مردي که آينده را ديد" بود. در اين فيلم، قسمت هايي از گفته هاي نوستردام که به حقيقت پيوسته است، به نمايش رسيده است. اما پس از دانستن اين مطالب، نکته اي به ذهن خطور مي کند: انگيزه ي سازندگان اين فيلم چه بوده است؟

 در قسمتي از لوح فشرده "نوسترآداموس، مردي که آينده را ديد"، به اين سوال ما چنين پاسخ داده شده است: "آنچه که غرب بر اساس سناريوي نوشته شده، براي خروج از بن بست و بحران هاي فراگير آخرالزماني، که خودش به عنوان يکي از عوامل اصلي بحران سازي، قابل شناسايي است بدان احتياج دارد، زمينه سازي ذهني و آمادگي مردم براي پذيرش جنگ فراگير و حمايت از اقدامات غرب است...آنان برآن شدند تا با ساخت مجموعه اي فيلم هاي آخرالزماني مبارزه با عوامل بحرانزا که تماميت تمدن غربي را به خطر مي اندازد در وظيفه ي غرب و گردانندگان نظام سياسي نظام آن تعريف کنند...

 گفتگوي مستند آقاي اسن ولز با سوء استفاده از تئوريهاي نوسترآداموس از جنگ هاي بزرگ ناپلئون بناپارت و هيتلر، نه تنها حس کين جويانه ي بينندگان فيلم را برمي انگيزد و خاطرات تلخ جنگ هاي جهاني اول و دوم را به ياد آنها مي اندازد، بلکه آنان را مهيا مي کند تا حسب سناريو و طرح آماده شده ي کمپاني برادران وارنر عامل نهايي بحران هاي آخرالزماني را شناسايي کنند و مهياي نبرد با او شوند.نکته ي جالب توجه آن است که آنان با سوء استفاده از برخي پيش گويي ها وقايع تعريف شده در سناريوي خود را حتمي الوقوع و گريزناپذير جلوه مي دهند..."

براي تهيه ي اين لوح فشرده مي توانيد با مؤسسه فرهنگي موعود عصر تماس بگيريد.
لازم به ذکر است که کتاب ابرپاییزی نیز در همین زمینه به چاپ رسیده است.
 
 تلفن مركز پخش: 021-66956167-8
فروشگاه اینترنتی موعود:
http://yaranshop.ir/
 
< قبل   بعد >
spacer

spacer

Creative Commons License
(cc) 2020 Mouood Researching Institute. This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.
هرگونه استفاده از محتويات اين پايگاه اطلاع رساني، در هر کجاي دنيا، تنها براساس مفاد توافقنامه Creative Commons 3.0، مجاز است.
(ح) 1386 تمامي حقوق اين پايگاه اطلاع رساني، متعلق به مؤسسه فرهنگي موعود است.