صفحه نخست arrow مقالات arrow يادگارهاى موعود arrow «مهديه » كرمان، ميعادگاه مشتاقان و منتظران روى دوست
spacer
«مؤسسة فرهنگي موعود عصر(عج)»، معجم مؤلّفين مهدوي را به‌زودي منتشر مي‌کند.
ادامه مطالب ...
 
advertisement.png, 0 kB
Advertisement
spacer
spacer

عضویت در خبرنامه

جستجوگر سايت

جستجوگر گوگل


جست‌وجو در سايت موعود
addtomyyahoo4Subscribe in NewsGator OnlineAdd to My AOL
Subscribe with BloglinesAdd to netvibes
Add to Google

 
«مهديه » كرمان، ميعادگاه مشتاقان و منتظران روى دوست چاپ پست الكترونيكي
۱۶ فروردين ۱۳۸۴


سحرگاه هر جمعه، شهر مملو از جمعيتى است كه در صفى به درازاى همه خيابانهاى شهر و در هواى حضور در جمع مشتاقان امام عصر، ارواحناله الفداء، راهى مهديه مى شوند، نواى دلنشين و جانسوز «ندبه » و ذكر حضرت دوست در كنار گلزارى كه عطر عشق و وفادارى را به هر سو مى پراكند جمعه هاى كرمان را رنگى ديگر مى بخشد.

به راستى اين واقعيتى انكار ناپذير است كه در هيچ كجاى اين سرزمين بزرگ چون كرمان مراسم زيباى «دعاى ندبه » آنهم با حضور هزاران نفر از شيفتگان برگزار نمى شود. بى گمان تنها چشم عنايتى از حضرت دوست مى تواند چنين شور و شيدايى بپا كند.

مباركباد اين خلعت يگانه بر اندام همه خدمتگزاران و جوانانى كه چونان پروانه به گرد خانه امام عصر، عليه السلام، به پرواز مى آيند.

آفرين بر همتهاى والاى مردمى كه عطر دعا و ياد مردان مرد را درهم مى آميزند تا در خيل منتظران و مستقبلان از پيك پى خجسته ايمان و رستگارى ماندگار بمانند.


ماهنامه موعود شماره 14


 
< قبل   بعد >
spacer

spacer

Creative Commons License
(cc) 2020 Mouood Researching Institute. This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.
هرگونه استفاده از محتويات اين پايگاه اطلاع رساني، در هر کجاي دنيا، تنها براساس مفاد توافقنامه Creative Commons 3.0، مجاز است.
(ح) 1386 تمامي حقوق اين پايگاه اطلاع رساني، متعلق به مؤسسه فرهنگي موعود است.