spacer
«مؤسسة فرهنگي موعود عصر(عج)»، معجم مؤلّفين مهدوي را به‌زودي منتشر مي‌کند.
ادامه مطالب ...
 
advertisement.png, 0 kB
Advertisement
spacer
spacer

عضویت در خبرنامه

جستجوگر سايت

جستجوگر گوگل


جست‌وجو در سايت موعود
addtomyyahoo4Subscribe in NewsGator OnlineAdd to My AOL
Subscribe with BloglinesAdd to netvibes
Add to Google

 
آخرالزمان چاپ پست الكترونيكي
۰۶ مهر ۱۳۸۸
 پیامبر اکرم صلوات الله علیه فرمودند:
"در میان بنی اسرائیل هیچ حادثه ای روی نداده است جز اینکه، در میان امت من نیز نظیر آن روی خواهد داد، حتی خسف، قذف و مسخ(1)"
 حتماً تا به حال بارها دیده یا شنیده اید که مردم برای توجیه اتفاقات غیرقابل پیش بینی از عبارت "این از علائم آخرالزمان است" استفاده می کنند. اما سؤال اینجاست که کدامیک از این اتفاقات واقعاً از نشانه های آخرالزمان است!

 

 برای آشنایی با این موارد ما به احادیث و روایات موجود مراجعه می کنیم. پس از این بررسی به این نکته پی می بریم که در بسیاری از موارد، وقوع این رویدادها از علائم آخرالزمان است. آگاهی از این اتفاقات و تطابق آن ها با آیات و روایات موجود ما را برای درک بیشتر دوران آخرالزمان آماده می کند.

بنابراین ما برای اینکه شما عزیزان با علائم آخرالزمان که در روایات آمده و ما شاهد به وقوع پیوستنشان هستیم تماشای لوح فشرده ی "آخرالزمان" را پیشنهاد می کنیم.

 این لوح فشرده برنامه ی مستندی است از مجموعه علائم ظهور که به وقوع پیوسته و روایات واحادیثی که پیامبر اکرم و ائمه ی ما حدوداً 1400سال پیش از آن ها خبر دار بودند، بیان شده اند.

 بسته ی لوح "آخرالزمان" توسط مؤسسه فرهنگی موعود عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف برای شما عزیزان تولید و منتشر شده است.
برای آشنایی کامل با اتفاقات به وقوع پیوسته و آن رویدادهایی که هنوز زمان عملی شدنشان فرانرسیده، استفاده ی همزمان این لوح و کتاب "آخرالزمان در آیینه ی روایات " را به شما توصیه می کنیم.

 در اینجا برای آگاهی از مطالب داخل این لوح، قسمتی از مطالب ذکر شده در آن را برای شما دوستان بیان می کنیم:
"پیامبر اکرم: ...زلزله بسیار شود(2). زلزله تنها یکی از بلایاست که در قرن بیستم از نظر تعداد و شدت به بالاترین درجه ی خود رسیده و بشر را در چنگال خود گرفتار آورده...آمار سازمان های جهانی نشان می دهد که در سال های 1800تا1900 میلادی 18 زلزله ی بزرگ زمین را لرزانده است، یعنی در طی یکصد سال تنها18 زلزله رخ داده است، در حالیکه در طی سال های 1900تا1950 میلادی، یعنی تنها در 50سال، 30 زلزله ی بزرگ اتفاق افتاده است...  "
 
تلفن مركز فروش:
66956167-8
فروشگاه اینترنتی موعود:
http://yaranshop.ir/
 
< قبل   بعد >
spacer

spacer

Creative Commons License
(cc) 2020 Mouood Researching Institute. This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.
هرگونه استفاده از محتويات اين پايگاه اطلاع رساني، در هر کجاي دنيا، تنها براساس مفاد توافقنامه Creative Commons 3.0، مجاز است.
(ح) 1386 تمامي حقوق اين پايگاه اطلاع رساني، متعلق به مؤسسه فرهنگي موعود است.