spacer
«مؤسسة فرهنگي موعود عصر(عج)»، معجم مؤلّفين مهدوي را به‌زودي منتشر مي‌کند.
ادامه مطالب ...
 
advertisement.png, 0 kB
Advertisement
spacer
spacer

عضویت در خبرنامه

جستجوگر سايت

جستجوگر گوگل


جست‌وجو در سايت موعود

مطالب مرتبط

addtomyyahoo4Subscribe in NewsGator OnlineAdd to My AOL
Subscribe with BloglinesAdd to netvibes
Add to Google

 
موعود شيطان بزرگ چاپ پست الكترونيكي
۰۸ خرداد ۱۳۸۵

اشاره:
آيا نومحافظه‏كاران آمريكا موافق صلح در فلسطين‏اشغالی هستند؟ بايد دانست كه پاسخ اصلی به اين سوال يك «نه»بزرگ است. انديشه‏های شيطانی تحريف‏گر در دفنيای‏مدرن ما كوشيده‏اند تا با ارائه يك «ايدئولوژی مجهول»و «تحريف شده»، سازواره جهان را به نفع خود و برای‏كسب قدرت و ثروت هر چه بيشتر و همچنين عطش‏سيری‏ناپذير برای حاكميت بر زمين، تغيير دهند. «امر مقدس»، برای ايشان تنها ثروت و قدرت و اراده قدرت است. حرف از عدالت زدن و ظالمانه‏ترين رفتارها را ازخود بروز دادن، يكی از نشانه‏های حاميان صهيونيزم‏است. جالب است كه خداوند بارها در قرآن متذكرشده است كه برخی اوليای بنی‏اسراييل، پس ازتحريف كلام خدا، باز حرف از بنده برگزيده خدا بودن‏و تفوق بر ساير افمَّت‏ها زده‏اند. امروز نيز اين جريان، درهمراهی با ابرقدرتف ظالم جهان، پديدار شده است. غيرمنطقی‏ترين و مهمل‏ترين حرف‏ها برای تحريف‏واقعيت‏ها، خصوصاً درباره فلسطين اشغالی، از سوی‏ اينان صادر می‏شود. جالب است كه گاه برای موجه‏جلوه دادن خود، طرحی به نام »طرح صلح« ارائه‏می‏دهند، اما از سوی ديگر خود برای شكستن صلح‏اقدام می‏كنند. شايد طرح صلح برای آرام كردن‏حركت‏های انتفاضه است تا سريع‏تر به اهداف پليدخود برسند. اما تمام حركت‏های ايشان در جهت‏حملاتف ظالمانه‏ای است كه فرزندان فلسطين را درخاك و خون می‏نشاند. به همين جهت، متن سخنرانی پَت رابرتسون،رييس كلوپ 700 آمريكا، با گرايش شديد صهيونيستی‏و در واقع محل تجمع مسيحيان صهيونيست را برای‏آشنايی خوانندگان و جوانان عزيز با سوداهای شيطانی‏اين گروه‏ها، كه اكنون در رأس قدرت هستند - درآمريكا - تقديم می‏كنيم.

 
< قبل   بعد >
spacer

spacer

Creative Commons License
(cc) 2020 Mouood Researching Institute. This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.
هرگونه استفاده از محتويات اين پايگاه اطلاع رساني، در هر کجاي دنيا، تنها براساس مفاد توافقنامه Creative Commons 3.0، مجاز است.
(ح) 1386 تمامي حقوق اين پايگاه اطلاع رساني، متعلق به مؤسسه فرهنگي موعود است.