صفحه نخست arrow مقالات arrow یهود arrow الكل، تربيت نامحسوس يهود و جوانان
spacer
«مؤسسة فرهنگي موعود عصر(عج)»، معجم مؤلّفين مهدوي را به‌زودي منتشر مي‌کند.
ادامه مطالب ...
 
advertisement.png, 0 kB
Advertisement
spacer
spacer

عضویت در خبرنامه

جستجوگر سايت

جستجوگر گوگل


جست‌وجو در سايت موعود

مطالب مرتبط

addtomyyahoo4Subscribe in NewsGator OnlineAdd to My AOL
Subscribe with BloglinesAdd to netvibes
Add to Google

 
الكل، تربيت نامحسوس يهود و جوانان چاپ پست الكترونيكي
۰۳ خرداد ۱۳۸۵

آيا دوست خوب من ميداند كه ساخت ، قاچاق و توزيع مشروبات الكلي از جمله سود آورترين صنايع در خدمت يهود است . و آيا دوست من خبر دارد كه يهوديان در ميان مشروب خواران از همه ثابت قدم ترند . و آيا دوست من متوجه ي اين نكته شده است كه غول صنايع مشروب سازي شخصي است به نام ساموئل برونفمن ، كه يك يهودي مهاجر به آمريكاست و امروزه دفتر مركزي كمپاني مشروبات الكلي برونفمن ها ، به نام سيگرام در نيويورك است و در 120 كشور جهان شعبه دارد و فروش سالانه ي آن بيش از يك ميليارد دلار است . و آيا دوست خوب من ميداند كه از شايع ترين مواد مورد سوءاستفاده در دنيا الكل است . و وابستگان به الكل بيشترين سود را به جيب امپراطوري عرق و شراب سرازير داشته اند . جداي از اينكه خود را با انواع بيماري هاي بعضا صعب العلاج مانند سرطان هاي سر و گردن ، سرطان در دستگاه گوارش ، سكته قلبي و مغزي ، ناتواني جنسي ، توهمات شنوايي ، فراموشي پايدار ، زخم معده و درگيري مري و كبد درگير ساخته اند . اين مقاله صرفا در صدد بيان مطالب علمي و كارگاهي نيست . نميخواهد انواع شراب را نام ببرد و ويژگي هاي مثلا شراب سرخ ، سفيد ، گلي ، شراب تقويت شده و شراب شيرين و گازدار را براي خوانندگانش بشمارد . نميخواهد فقط بگويد كه الكل موجود در مشروبات الكلي اتانول نام دارد و مقدار آن در آبجو 5% ، در شراب 10- 15% و در ويسكي و عرق حدود 40% است .


 حتي قصد ندارد از انواع عوارض جسماني و رواني حاصل از نوشيدن مستمر الكل بحث كند . اگر چه دانستن آن براي آناني كه لب به شراب و عرق نزده اند لازم است . حتي براي آناني كه مدت كوتاهي است در اين دام قرار گرفته اند نيز ضروري است . اما آناني كه عنوان الكليسم را با خود يدك مي كشند قطعا آثار رفتار نامناسب خود را مي دانند و اطرافيان با اندكي هشياري پي به علت پر حرفي ، كم حرفي ، معاشرتي شدن ، گوشه گيري و پرخاشگري ، اختلال در تعادل و ناتواني در انجام حركات ظريف را در فرد الكلي به راحتي تشخيص خواهند داد . چرا آدمي خود را گرفتار اين مصيبت عظمي بسازد كه اگر روزي تصميم به ترك آن بگيرد نيز با انبوهي از مشكلات از جمله تشنج و تشنج منجر به مرگ مواجه گردد .

امروزه ابلهاني پيدا شده اند كه از ساده دلي و بي اطلاعي بعضي استفاده مي كنند و الكل طبي را كه با نوشابه مخلوط كرده اند و يا متانول كه همان الكل صنعتي است را به خورد نوجوانان و جوانان مي دهند . آناني كه در شيراز ، بهشهر و احيانا جاهاي ديگر دچار كوري ، اغماء و يا مرگ شده اند ، بيچارگاني بوده اند كه در دام اين نابخردان سودجو افتاده اند .

آنچه كه بر پدر ها ، مادرها ، معلمان دلسوز ، دختران و پسران جوان و همه ي آحاد مردم فرض است توجه به چند نكته است .
1) تجارت مشروب در سراسر دنيا در دست يهوديان است . هنري فورد در صفحه ي 205 يهود بين الملل مي گويد : John Foster Fraser در كتاب The Conquering Jew كه در سال 1916 توسط شركت Funk Wagnalls Company منتشر شد مي نويسد : يهوديان اربابان تجارت ويسكي در ايالات متحده اند و 80% از اعضاي انجمن ملي فروشندگان مشروبات الكلي يهودي هستند . هنري فورد در 4 صفحه ي بعد از نوعي مشروب تغلبي و نوعي معجون فاسد به نام Nigger Gin كه باعث تمرد و بي قانوني عجيب در ميان سياه پوستان مي شد نام مي برد . سازنده ي اين جين شخصي يهودي به نام Lee Levy است . آقاي Will Irwin اين نوع جين را بزرگترين شرارت در تاريخ داد و ستد توصيف مي كند . او مي گويد : اين نوع جين ارزان بود و بر چسب روي شيشه اش القاءآت شهوت انگيزي را تصوير مي كرد و با عكس هاي بسيار وقيح و شرم آوري از زنان سفيد پوست تزيين شده بود . آقاي ايروين مي نويسد : من اين نوع جين را هرگز در بار هايي كه ورود سياهان به آن ممنوع است مشاهده نكردم

2) همه بايد بدانند كه مسكرات و مشروبات الكلي از جمله سمومات تدريجي الاثر است . ممكن است با يك بار يا دو بار نوشيدن خون فاسد نشود و كاهش فشار خون پديد نيايد ، حنجره متورم نشود و صدا خشن نگردد ، ممكن است در مرتبه ي اول تورم در پلك هاي چشم قابل رويت نباشد و حركات جلف و فساد اخلاق آشكار نگردد ، اما در استمرار آن قطعا علاوه بر موارد فوق شخص الكلي دچار جنون خمري ، سلب اراده ، خودكشي ، ديگر كشي و بي عفتي و بي ناموسي خواهد شد .

3) نويسنده ي كتاب نفيس صد مقاله ي سلطاني مي فرمايد : تمام انبياء از آدم تا خاتم از جانب خدا ماموريت داشته اند تا با هر چيزي كه مخدر عقل و باعث زوال آن شود مبارزه كنند و از امام جعفر بن محمد الصادق (ع) و علي بن موسي الرضا (ع) حديث مي آورد كه اين دو عزيز فرموده اند : « ما بعث الله نبيا قط الا بتحريم الخمر » . همه ي پيامبران شراب را حرام دانسته اند و به حرمت آن حكم داده اند . آناني كه ناجوانمردانه به خاطر سود مادي براي جوانان ما از مزاياي مصرف مشروبات الكلي شعر مي سرايند ، موجودات حقيري اند كه فردايشان را به امروز و آخرتشان را به دنيا فروخته اند . اما جوانان ما بايد اين گفته ي هنري فورد را در صفحه ي 186 يهود بين الملل آويزه ي گوش خود كنند كه بسياري از القاءآت پنهان و ناشناخته در زندگي ما ، منشاء يهودي دارند .

نمي توانم ارادتم را نسبت به هنري فورد پنهان كنم . كتاب يهود بين الملل پر است از نكته ها و دقائق ، در صفحه ي 200 آقاي فورد مي گويد : مردم همان گونه اند ، كه تربيت مي شوند . و امروز در جامعه ي جوان ما چه كسي است كه متوجه ي تربيت نامحسوس و فراگير يهود نشده باشد . اين قانون مدون يهود است . كافيست نگاهي به بندي از پروتكل شماره 9 دانشوران يهود بياندازيد ، مي گويد : ما جوانان غير يهود را با آموزش اصول و فرضياتي كه از نظر ما كذب محض است ولي خود آنها را القاء كرده ايم گيج و گمراه ساخته و روحيه ي آنها را تضعيف كرده ايم . آقاي فورد در صفحه 201 يهود بين الملل به نكته ي ديگري اشاره مي كند . او مي گويد : هيچ چيز خود به خود مورد پسند عامه قرار نمي گيرد . به اعتقاد او نوعي كوفتن مكانيكي محض بر اذهان مردم باعث ايجاد علاقه ي كاذب مي شود . كوفتني كه چند سالي است در ايران با انواع فيلم ها و سي دي هاي مستهجن صورت گرفته است . چه كسي ورود انواع تصاوير محرك عصب هاي شهواني را انكار مي كند ؟ و چه كسي مي تواند ورود و قاچاق انواع مشروبات الكلي را منكر شود ؟ و كيست كه نداند « الانسان حريص علي ما منع منه » . قاعده اي كه استاد شهيد مرتضي مطهري مي فرمايد : درست است انسان بر آنچه كه از او منع شده حريص است ، به شرطي كه نباشد و عرضه نشود . اما اگر عرضه شد آن هم به صورت ارزان و مجاني و تبليغ هم شد ، پر واضح است هماني مي شود كه آقاي فورد در صفحه ي 200 يهود بين الملل مي گويد . « تجارت مشروبات الكلي را كاملا آزاد بگذاريد تا جامعه اي ميگسار و عياش به وجود آيد » .

4) پدر ها و مادر ها و همه بايد بدانند كه دشمن همه را نشانه گرفته است . جرج واكر بوش ، رييس جمهور ايالات متحده خود را در جنگ مي داند . تصميماتي متناسب با زمان جنگ را اتخاذ و ابلاغ مي كند . كسي گمان نكند كه آتش دشمن به سراغ او نمي رود ، تير و تركش گلوله هاي دشمن به او و خانواده ي او اصابت نمي كند . امروز بايد بسيار با دقت و ظرافت رفتار كرد . دشمن از كوچكترين روزنه نفوذ مي كند . اولين اشتباه شما ممكن است آخرين اشتباه شما باشد . اگر در ميدان مين قرار گيريد چگونه قدم برمي داريد ؟ فكر كنيد كه در ميدان مين هستيد . هر كلام ، هر نگاه و هر آوايي را ميني بدانيد كه ممكن است هر لحظه منفجر شود . بنگريد چه آهنگ و چه فيلمي را نشان دختر و پسرتان مي دهيد و چه سايتي را به او معرفي مي كنيد . چه كتاب و مجله اي را براي او مي خريد . همانطور كه مراقبت مي كنيد تا خورد و خوراك پاك و بدور از آلودگي را براي آنان فراهم سازيد . امروز هر قوطي مشروب حكم گلوله اي را دارد كه قلب مصرف كنندگانش را نشانه گرفته است . امپراطوران عرق و شراب كه آن سوي آبها نظاره گر شما و فرزندانتان هستند ، فقط به پول و سود فراواني كه عايدشان مي شود شادمان نيستند ، دلخوشي اصلي آنها اين است كه هورمون شرم و حياء و پاكدامني را از نسل جوان ما كه بايد مولد و سازنده ي ايران عزيز باشند ، گرفته اند . هر آدمي حتي با ظريب هوشي پايين بايد بفهمد كه وجود آبجو هاي رايج در اروپا مانند هاينكن ، توبورگ و افس تا ودكا هاي ابسولوت و انواع ودكا هاي روسي ، ويسكي هايي مانند گرانت و شراب در دست عوامل توزيع كننده و بعضا جوان نمي تواند بدون برنامه و پشتيباني باشد . شك نكنيد كه پادشاهان عرق و شراب همانقدر كه از مقيدان به حرمت شراب متنفرند ، از مصرف كنندگان عرق و شراب نيز متنفرند ، لكن از گروه اخير به عنوان ابزار و طعمه استفاده مي كنند . آنان فهميده اند كه در اين جنگ نامحسوس ، كشتن و شهيد كردن ، ايجاد ترس و وحشت شايد خيلي كارساز نباشد ، بهترين روش را زخمي كردن و در جامعه رها كردن مي دانند . تصور كنيد هر خانواده يك زخمي داشته باشد ، كل خانواده از هر نظر مشغله خواهد داشت . زن جواني كه شوهر الكلي دارد ، فرزندي كه قرار است متولد شود ، دختري كه گرفتار الكل شده است و پسري كه تصميم به ازدواج با او دارد . معجوني از ناگواري ها . بي علت نيست كه در فرهنگ ديني ما از شراب و عرق به عنوان ام الخبائث نام برده اند .

5 ) دوست جوان من ، ما مكتب و آئيني داريم كه به عقل و توانايي هاي آن فوق العادة احترام مي گذارد . در اولين حديث از كتاب كافي شريف خداوند خطاب به عقل ميكند و مي فرمايد : به عزت و جلالم سوگند كه « ما خلقت خلقا هو احب الي منك » مخلوقي كه از تو به پيشم محبوبتر باشد نيافريدم . و در حديث دوم ، وقتي قرار شد آدم از ميان عقل ، دين و حياء يكي را برگزيند ، آدم عقل را برگزيد . آنگاه حياء و دين گفتند :« انا امرنا ان نكون مع العقل حيث كان » ما ماموريت داريم هر جا كه عقل باشد با او باشيم . عقل در معارف ديني علاوه بر اينكه وسيله ي پرستش خدا و سبب كسب بهشت است ، دوست ما نيز هست ، حديث چهارم كافي از امام رضا عليه السلام مي فرمايد : « صديق كل امرء عقله » دوست هر انساني عقل اوست . دوست خوب من دقت كند كه سران پيدا و ناپيداي تشكيلات سود آور مشروبات الكلي با شيطنت آنچه را كه شبيه عقل است ، اما در واقع عقل نيست ، را عقل مي نامند . و نوعي خدعه و نيرنگ را عقل معرفي ميكنند . همان چيزي كه در معاويه وجود داشت و امروز در معاويه هاي عصر حاضر وجود دارد ، كه به آن نكرا ميگويند و معاويه با آن علي عليه السلام را به شهادت رساند و يزيد كه صفت بر جسته ي او شراب خواري بود حسين عليه السلام را شهيد ساخت . اين آئين مقدس براي اينكه كسي و چيزي عقل دوست مرا تباه نسازد و از او دلقكي ناچيز كه براي لقمه ناني حاضر شود نزد هر بي سر و پايي دم بجنباند ، نسازد ، احكامي را در ارتباط با اين مسكر ويرانگر بيان داشته است . كه جهت اطلاع و يادآوري مواردي را متذكر ميشوم .

الف ) فروش مشروبات الكلي در خيابان ، مغازه ، رستوران و هر جاي ديگر حرام است .
ب ) نشستن بر سر ميزي كه در آن شراب وجود دارد ، چه ميز ديپلمات ها باشد و چه ميز مهماني هاي خانوادگي و يا مهماني هاي دوستانه حرام است .
پ ) كار كردن در رستوران و باغ هايي كه با مشروبات پذيرايي ميكنند و هر جاي ديگر حتي اگر مجبور به سرو مشروبات الكلي باشيد جائز نيست .
ت ) عزيز من مسكر الزاما لازم نيست مايع باشد تا حرام شود و موجب حد گردد بلكه اگر جامد هم باشد استفاده از آن جائز نيست .
ث ) پسر خوب من و دختر عزيز من ، بعضي ها شيطنت ميكنند به تو ميگويند كه اين شراب رقيق شده است و يا اينكه نوشيدن اين مقدار از شراب جائز است . بدان كه نوشيدن حتي يك قطره شراب هم حرام و از گناهان بزرگ است . دوست من بايد بداند كه اگر خوردن آبجو و ماء الشعير (دلستر) موجب انتشاء و مستي خفيف گردد نيز حرام است .
ج ) براي آنهايي كه ذهن دوست خوب مرا وسوسه ميكنند و ميگويند اين حرف ها ساختگي و جعلي است و هيچ آيه و روايتي مبني بر حرمت عرق و شراب وجود ندارد ، آيه اي از آيات حرمت شراب را مي آورم .« انما الخمر ... رجس من عمل الشيطان فاجتنبوه ».
چ ) دختر خوبم و پسر عزيزم ، گاهي شده كه در جمعي نشسته اي ، تصميم جدي داري كه مرتكب شرب خمر نشوي ولي فكر يهودي شده اي از تو دليل ميخواهد و تو به ظاهر دليلي نداري ، بدان آنچه براي همه بايد در ترك محرمات مطلوب باشد ، ترك به خاطر نهي پروردگار است نه به خاطر علت حكم و مفاسدي كه بر آن مترتب است . جداي از اينكه مفاسد فراوان شرب خمر را در همين مقاله ي مختصر ميتواني ببيني .

6 ) توجه همه ي آناني كه در ايران عزيز مسئوليت فكري ، فرهنگي و اجرايي دارند را به حكايتي كه در صفحه ي 122 جلد اول تفسير نور آمده بهمراه توضيحي مختصر جلب ميكنم . شاعري به نام نجاشي كه يكي از دوستداران حضرت علي عليه السلام بود در ماه رمضان شراب خورد . به دستور امام (ع) هشتاد ضربه تازيانه به او زدند و بيست ضربه بخاطر ارتكاب گناه در ماه رمضان اضافه زدند ، او ناراحت شد و به معاويه پيوست و عليه حضرت شعر گفت . اطرافيان نجاشي كه قبيله اي مهم با تعداد 6000 خانوار در كوفه بودند از علي عليه السلام گلايه كردند كه چرا ياران خود را نگه نمي دارد . طارق بن عبدالله ، رئيس آنها با ناراحتي به امام گفت : شما چرا بين دوست و بيگانه تفاوت قائل نمي شويد ، شخصي مانند نجاشي نبايد شلاق بخورد ما اينگونه رفتار را تحمل نمي كنيم . ما راه آتش را مي پذيريم ولي اينگونه رفتار را تحمل نمي كنيم . امام در جواب او اين آيه را تلاوت فرمود : « و انها لكبيرة الا علي الخاشعين » طارق نيز به معاويه پيوست . پايان حكايت . و اما توضيح : چرا امام اين آيه را در جواب طارق مي آورد ، اين آيه در باره ي يهود است ، آنهم درباره ي نماز ، نه درباره ي شراب . آيا امام نمي خواهد بفهماند شرابخواري يك صفت يهودي است و شرابخوار امكان استعانت به صبر و صلاة را نمي يابد . خضوع كه ثمره ي خشوع است براي شرابخوار امكان پذير نيست . استفاده ي امام از اين آيه در جواب طارق آنهم در زمان حاكميت دين و امامت علي عليه السلام آيا نشان دهنده ي آن نيست كه يهود براي تضعيف مسلمانان و تخريب جامعه ي مسلمان راهي آسانتر از تزريق شراب در جامعه و تبليغ شرابخواري ندارد . و امام با مجازات نجاشي كه اولا دوست امام است و در ثاني شاعر است ، يعني كسي است كه زبان گويا دارد ، شنونده دارد و احتمالا طرفداراني ، به همه ي حاكمان حكومت هاي مردمي و مذهبي مي فهماند كه مبادا در مبارزه با اين پليدي كليدي كوتاهي كنند . امام مي فهماند كه در اين مبارزه نبايد شلاق عدالت را فقط بر پيكر يهودي زده هاي بي زبان فرود آورد بلكه همه ي آناني كه توانايي استفاده از امكانات وسائط ارتباط جمعي را دارند ، سايت دارند ، روزنامه و مجله دارند ، ميتوانند از طريق راديو و تلويزيون صدا و تصويرشان را به خانه ها بفرستند نيز در صورت ارتكاب شرب خمر بايد شلاق عدالت را بچشند .

7 ) همه ي مجامع اي كه از شلاق خورده ها و گناهكاران حمايت مي كنند و فرياد وابشرا سر مي دهند ، را به مطالعه ي بندي از پروتكل شماره ي 23 دانشوران يهود دعوت مي كنم ، آنجا كه مي گويد : « زماني كه ما به قدرت برسيم ... شرابخواري را طبق قانون ممنوع اعلام مي كنيم . كسي كه مشروب مي خورد ، تحت تاثير الكل به حيواني درنده مبدل مي گردد . لذا ما اين را جنايتي عليه بشر تلقي كرده و شرابخوار را مشمول مجازات قرار مي دهيم » .

منبع : انجمن تفکر مبانی
http://www.atm.parsiblog.com
علی خلیل اسماعیل (برادران)
 

 
< قبل   بعد >
spacer

spacer

Creative Commons License
(cc) 2020 Mouood Researching Institute. This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.
هرگونه استفاده از محتويات اين پايگاه اطلاع رساني، در هر کجاي دنيا، تنها براساس مفاد توافقنامه Creative Commons 3.0، مجاز است.
(ح) 1386 تمامي حقوق اين پايگاه اطلاع رساني، متعلق به مؤسسه فرهنگي موعود است.