صفحه نخست arrow مقالات arrow یهود arrow پروتكل ها ، يهود بين الملل و جوانان-2
spacer
«مؤسسة فرهنگي موعود عصر(عج)»، معجم مؤلّفين مهدوي را به‌زودي منتشر مي‌کند.
ادامه مطالب ...
 
advertisement.png, 0 kB
Advertisement
spacer
spacer

عضویت در خبرنامه

جستجوگر سايت

جستجوگر گوگل


جست‌وجو در سايت موعود

مطالب مرتبط

addtomyyahoo4Subscribe in NewsGator OnlineAdd to My AOL
Subscribe with BloglinesAdd to netvibes
Add to Google

 
پروتكل ها ، يهود بين الملل و جوانان-2 چاپ پست الكترونيكي
۰۳ خرداد ۱۳۸۵
رفتن به
پروتكل ها ، يهود بين الملل و جوانان-2
صفحه 2
صفحه 3

يقينا دوست خوب من متوجه ي استبدادي خشن در افراد و نظام هايي كه ما را به دموكراسي دعوت ميكنند ، شده است . ممكن است دوست من بپرسد كه چگونه است اين افراد با توجه به اينكه دو جنگ مهيب و ويرانگر جهاني را بر تمام دنيا تحميل كرده اند جنگ 8 ساله را بر ايران انقلابي تحميل كرده اند ، به جاي جاي دنيا لشگر كشي و وييتنام را به خاك و خون كشيده اند و بيش از نيم قرن مردم فلسطين را آواره ، زنداني و به شهادت رسانده اند . چگونه است آناني كه برپا كنندگان و گردانندگان زندان هاي مخفي در دنياي به اصطلاح پيشرفته ي اروپا هستند ، زندان گوآنتانامو را اداره مي كنند ، فجايع زندان ابوغريب و انتشار رسواي تصاوير عريان ، حاكي از شكنجه ي زندانيان را در پرونده ي خود دارند ، از آزادي خواهي و آزادي دم مي زنند ؟ پروتكل شماره ي 4 آزادي را براي دوست من تفسير مي كند ، مي گويد : اگر آزادي بر خدا پرستي مبتني باشد ، با انسان دوستي و برابري پيوند داشته ، براي جامعه بي زيان باشد ، به رفاه عمومي لطمه اي وارد نسازد و در اقتصاد هم جايي براي خود پيدا كند ، بر ما لازم است كه هم احترام به آزادي و هم اعتقاد به خدا را در ميان مردم غير يهودي از بين ببريم . نويسندگان پروتكل ها بسيار دقيق اصولي را براي مجريان آن طراحي كرده اند و انتهاي كار ها و تئوري هايشان را نيز ترسيم نموده اند . وقتي واقعيت ها توهم شد ، اوهام و افكار شاعرانه رشد كرد ، شالوده ي ايمان سست شد ، روحانيت غير يهود از اعتبار ساقط گرديد و اصل خدا و روح در جامعه از بين رفت ، آنارشيزم آزادي ناميده شد و آزادي مبتني بر دنيا خواهي و سكولاريزم نهادينه گرديد ، بند كليدي پروتكل شماره ي 14 محقق شده است كه مي گويد : همه ي اديان بايد از بين بروند . بجز دين ما . و دين ما را تفسير مي كند ، ديني كه احكامي ثابت و پيشرفته دارد و تمام افراد جهان را به اطاعت ما ( سران يهود ) وا مي دارد .

قابل توجه همان ابلهاني كه ذهن دوست مرا آشفته مي سازند . آقاي فورد در صفحه ي 229 يهود بين الملل متذكر مي شود كه در جهان امروز قدرتي مركزي وجود دارد . كه يك بازي بسيار سازمان يافته اي را در سطح وسيع اداره مي كند . آقاي فورد از Super Capitalism و Super Government نام مي برد كه اشاره به پروتكل شماره ي 17 دارد ، آنجايي كه يهود خود را Vishnu مي خواند ، مي گويد : ما چون ويشنو صد دست داريم و بر هر دست انگشتي ، كه كليه مهار هاي دستگاه حيات اجتماعي را در اختيار خواهيم گرفت .

پسر خوبم و دختر عزيزم ، از آنجايي كه بناي نگارش اين مقاله را بر دو كتاب پروتكل ها و يهود بين الملل گذاشته ام ، تا حدي قدرت مانور و قلم فرسايي را از خود سلب نموده ام ، با اين وجود سعي كرده ام مطالبي را متذكر شوم كه دانستن آن تو را در برابر گرگ هايي كه بيش از 2000 سال است ، آدميان را چون گله هاي گوسفند مي دانند ، و در نتيجه به خود حق مي دهند هر از چند گاهي به گله زده ، شكمي از عزا درآورند ، مسلح سازم . تا بتواني راحتتر از موجوديتت و هستي ات دفاع كني . بدان هرگز ميان خواست و قدرت يهود به اندازه ي وقتي كه تو بداني و آگاه و بيدار باشي فاصله نمي افتد . بنا بر آنچه آقاي فورد در صفحه ي 153 يهود بين الملل مي گويد : آنچه بايد از آن بيم داشت زيركي و هشياري يهود نيست ، بلكه عواقب خواب آلودگي در ميان غير يهود است . آقاي فورد مي گويد برنامه ي يهود از لحظه اي كه درك و شناسايي شود ، متوقف مي شود .

پي نوشت:
1- http://naria.persianblog.com شنبه 8 شهريور 1382
2- http://mag.gooya.com

 انجمن تفکر مبانی
علی خلیل اسماعیل ( برادران )
  
< قبل   بعد >
spacer

spacer

Creative Commons License
(cc) 2020 Mouood Researching Institute. This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.
هرگونه استفاده از محتويات اين پايگاه اطلاع رساني، در هر کجاي دنيا، تنها براساس مفاد توافقنامه Creative Commons 3.0، مجاز است.
(ح) 1386 تمامي حقوق اين پايگاه اطلاع رساني، متعلق به مؤسسه فرهنگي موعود است.