spacer
«مؤسسة فرهنگي موعود عصر(عج)»، معجم مؤلّفين مهدوي را به‌زودي منتشر مي‌کند.
ادامه مطالب ...
 
advertisement.png, 0 kB
Advertisement
spacer
spacer

عضویت در خبرنامه

جستجوگر سايت

جستجوگر گوگل


جست‌وجو در سايت موعود

مطالب مرتبط

addtomyyahoo4Subscribe in NewsGator OnlineAdd to My AOL
Subscribe with BloglinesAdd to netvibes
Add to Google

 
فعالیت دانشجویی وهابیون در یک استان چاپ پست الكترونيكي
۲۸ فروردين ۱۳۹۰
شیوخ وهابی با حمایت گسترده برخی محافل، ضمن ادامه تحصیل، فعالیت‌های تبلیغاتی گسترده‌ای را در دانشگاه‌های استان سیستان و بلوچستان کلید زده‌اند.   

به گزارش فارس، بر اساس آخرین آمار از وضعیت دانشجویان در دانشگاه‌های استان سیستان و بلوچستان در اقدامی سازمان‌یافته عده‌ای از این افراد از مساجد و حوزه‌های جریان وهابیت راهی دانشگاه می‌شوند.

تعداد زیادی از طلاب مسجد «م» و حوزه علمیه‌ای در چابهار و زاهدان پس از اتمام دروس حوزوی خود، با تشویق مدیران حوزوی به منظور اثرگذاری بر فضای دانشگاه‌ها و برنامه‌های تبلیغاتی راهی دانشگاه‌های استان می‌شوند.

در بسیاری از دانشگاه‌های استان راه‌اندازی حلقه‌های معرفت و بحث و گفت‌و‌گو با دانشجویان و شبهه پراکنی میان دانشجویان شیعه و سنی و دعوت از آنان برای حضور در جلسات این حوزه‌ها بخشی از فعالیت‌های طلاب دانشجوی جریان وهابیت در این استان است.

برپایی جلساتی با محوریت این افراد و برگزاری جلسات مستمر منجر به آن شده است که حلقه‌های منسجم و گسترده‌ای از اجتماعات در این دانشگاه‌ها به صورت گسترده شکل گرفته و اقدام به فعالیت کنند.

برخی گروهک‌های قومیت‌گرای ترکمن نیز در این دانشگاه‌ها جذب حلقه‌های مذکور شده و ارتباطات گسترده‌ای با یکدیگر دارند.
 
< قبل   بعد >
spacer

spacer

Creative Commons License
(cc) 2020 Mouood Researching Institute. This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.
هرگونه استفاده از محتويات اين پايگاه اطلاع رساني، در هر کجاي دنيا، تنها براساس مفاد توافقنامه Creative Commons 3.0، مجاز است.
(ح) 1386 تمامي حقوق اين پايگاه اطلاع رساني، متعلق به مؤسسه فرهنگي موعود است.