صفحه نخست arrow کل عناوين اخبار تازه arrow فريب يهوديان روسي براي مهاجرت به فلسطين اشغالي
spacer
«مؤسسة فرهنگي موعود عصر(عج)»، معجم مؤلّفين مهدوي را به‌زودي منتشر مي‌کند.
ادامه مطالب ...
 
advertisement.png, 0 kB
Advertisement
spacer
spacer

عضویت در خبرنامه

جستجوگر سايت

جستجوگر گوگل


جست‌وجو در سايت موعود

مطالب مرتبط

addtomyyahoo4Subscribe in NewsGator OnlineAdd to My AOL
Subscribe with BloglinesAdd to netvibes
Add to Google

 
فريب يهوديان روسي براي مهاجرت به فلسطين اشغالي چاپ پست الكترونيكي
۲۸ فروردين ۱۳۹۰
اسرائيل در سال 1989 ميلادي با دستگاه‌هاي جاسوسي و اطلاعاتي خود يك ميليون يهودي روسي را فريب داده و با حيله‌گري آنان را مجبور به مهاجرت به فلسطين اشغالي كرد.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه صهيونيستي يديعوت آحرونوت رژيم صهيونيستي در آن زمان به روشهاي مختلف از جمله با مانع تراشي و ايجاد قيد و بندهاي مختلف، مانع مهاجرت يهوديان روسي به كشورهاي ديگر، بويژه آمريكا شد.

شبكه العالم به نقل از اين روزنامه صهيونيستي نوشت: اين عمليات فريب را يك دستگاه اطلاعاتي و جاسوسي به نام دستگاه ناتيف انجام داد كه فعاليت خود را بر يهوديان ساكن اتحاد جماهير شوروي و اروپاي شرقي متمركز كرده و با هماهنگي كامل و تاييد اسحاق شامير نخست وزير وقت اين رژيم فعاليت مي‌كرد.

يعقوب كدمي رئيس اين دستگاه جاسوسي با اعتراف به اين حيله‌گري؛ تاكيد كرد كه با اين سياست حدود يك ميليون روس به سرزمين‌هاي اشغالي مهاجرت كرده و آنها حكومت اسرائيل را نجات دادند.

مهاجرت گسترده يهوديان روسيه به فلسطين اشغالي در اوايل دهه نود قرن گذشته، ساختار جمعيتي ميان عرب‌ها و يهوديان را در فلسطين اشغالي بر هم زد و با اين سياست شمار يهوديان در فلسطين اشغالي به نحو قابل توجهي افزايش يافت.

هدف از اين اقدام اين دستگاه اطلاعاتي و صهيونيستي ناتيف جلوگيري ازمهاجرت يهوديان كشور فروپاشيده شوروي به آمريكا بود.

بنا بر آمارهاي منتشر شده توسط صهيونيست‌ها يك سوم از مهاجران روس كه در آن سالها به سرزمين‌هاي اشغالي نقل مكان كردند يهودي نيستند.

 
< قبل   بعد >
spacer

spacer

Creative Commons License
(cc) 2019 Mouood Researching Institute. This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.
هرگونه استفاده از محتويات اين پايگاه اطلاع رساني، در هر کجاي دنيا، تنها براساس مفاد توافقنامه Creative Commons 3.0، مجاز است.
(ح) 1386 تمامي حقوق اين پايگاه اطلاع رساني، متعلق به مؤسسه فرهنگي موعود است.