صفحه نخست arrow کل عناوين اخبار تازه arrow فعالیت یک مدعی دروغین دیگر در خوزستان
spacer
«مؤسسة فرهنگي موعود عصر(عج)»، معجم مؤلّفين مهدوي را به‌زودي منتشر مي‌کند.
ادامه مطالب ...
 
advertisement.png, 0 kB
Advertisement
spacer
spacer

عضویت در خبرنامه

جستجوگر سايت

جستجوگر گوگل


جست‌وجو در سايت موعود

مطالب مرتبط

addtomyyahoo4Subscribe in NewsGator OnlineAdd to My AOL
Subscribe with BloglinesAdd to netvibes
Add to Google

 
فعالیت یک مدعی دروغین دیگر در خوزستان چاپ پست الكترونيكي
۲۶ فروردين ۱۳۹۰
مدت سه سال است که گروهی موسوم به «ا.ی» به سرکردگی فردی بنام «ع. ذ»شروع به فعالیت نموده واقدام به جذب جوانان و فریب دادن آنها می نماید.

به گزارش جوان، این فرد ادعا می نماید که فرزند امام زمان می باشد بر همین اساس حسن یمانی نامه هایی به مراجع تقلید نجف اشرف و قم ارسال نموده است و آنها را به خود و ایمان آوردن به او و مأموریتی که از جانب پدرش یعنی امام زمان(عج) دارد دعوت نموده است.

لازم به ذکر است ازجمله فعالیتهای عمده گروه مذکور جذب جوانان می باشد.گفتنی است یکی دیگر از سرکردگان این گروهک فردی است خلافکار و از اشرار مسلح می باشد.

شایان ذکر است این گروهک در فضای مجازی دارای سایت می باشد و به تازگی پیامک های را با محتوای :«یمانی وصی و رسول امام زمان یعنی احمد بن الحسن در شادگان می باشد و هر روزه جلسه تشکیل داده و دلایلش بر حق است و از متن قرآن می باشد و ایشان کلاً ظهور کرده است.» برای مردم منطقه ارسال نموده است.
 
< قبل   بعد >
spacer

spacer

Creative Commons License
(cc) 2019 Mouood Researching Institute. This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.
هرگونه استفاده از محتويات اين پايگاه اطلاع رساني، در هر کجاي دنيا، تنها براساس مفاد توافقنامه Creative Commons 3.0، مجاز است.
(ح) 1386 تمامي حقوق اين پايگاه اطلاع رساني، متعلق به مؤسسه فرهنگي موعود است.