spacer
«مؤسسة فرهنگي موعود عصر(عج)»، معجم مؤلّفين مهدوي را به‌زودي منتشر مي‌کند.
ادامه مطالب ...
 
advertisement.png, 0 kB
Advertisement
spacer
spacer

عضویت در خبرنامه

جستجوگر سايت

جستجوگر گوگل


جست‌وجو در سايت موعود

مطالب مرتبط

addtomyyahoo4Subscribe in NewsGator OnlineAdd to My AOL
Subscribe with BloglinesAdd to netvibes
Add to Google

 
آدمخواري در آلمان چاپ پست الكترونيكي
۲۱ فروردين ۱۳۹۰

گویا پس از قتل و تجاوز، بیماری آدمخواری بسیار در اروپا واگیر پیدا کرده است. چنان چه در سال 2011 چندین مورد در کشورهای انگلیس و آلمان اتفاق افتاد.

«iranpn.com»نوشت: نینا (Nina) دختر نوجوان 14 ساله و توبیاس (Tobias) دختر نوجوان 13 ساله، قربانیان قاتل آدمخوار به نام جان او. (Jan O.) 26 ساله هستند.

این جنایت وحشتناک که امروز و به خاطر نزدیک شدن دادگاه خبرش منتشر شد، در ماه نوامبر و در شهرستان کوچک بودنفلد (Bodenfelde) آلمان رخ داد. پخش این خبر اذهان عمومی آلمانی‌ها را شوکه کرد.

جسد چاقو خورده‌ی این دو قربانی نوجوان،‌در زیر درختی در یک مزرعه در منطقه‌ی نیدرزاگسن (Niedersachsen) کشف شد و بر اساس آثار، شواهد و گزارشات، جستجوی برای یافتن قاتل شروع شد. جان او. قاتل آنها بود که دادگاهش در روز چهارشنبه در گوتینگن آغاز می‌گردد.

اما اکنون جزئیات بسیار وحشتناک‌تر و زننده‌تری از این جنایت فاش شده است، چرا که قاتل در اعترافات خود نوشته است: «اقدام به خوردن بخش‌هایی از بدن قربانیان خود نموده است.»

سخنگوی دادگاه جاکوبتس (Jakubetz) نیز تأیید کرد زخمی که حاکی از کنده‌ شدن تکه‌ای از گوشت گردن با دندان است در گردن نینا دیده شده است. وی هم چنین به کنده شدن تکه‌ای از پای راست نیز اشاره کرد.

ماجرا از این قرار است که جانی آدمخوار، در تاریخ 15 نوامبر 2010، به قصد تجاوز به نینا حمله‌ور می‌شود و وقتی با مقاومت او روبرو می‌شود، وی را با ضربات مشت، لگد، بطری پر آبجو و در نهایت ضربه چاقو به گردنش به قتل می‌رساند.

پنج روز بعد، او جنایت دوم را طراحی می‌کند. بنا به دادخواست، او سعی می‌کند تا برای توبیاس 13 ساله دام بگذارد. لذا او را به زیر همان درخت صنوبری که مقتول اول را در آنجا پنهان کرده بود می‌کشاند. و سپس اقدام به خفه کردن او می‌نماید و سپس از این اقدام دست کشیده و با چاقو به جان او می‌افتد و دخترک بیچاره به علت خونریزی شدید از ضربات متعدد چاقو کشته می‌شود.

کارشناسان معتقدند که قتل دوم می‌توانست اتفاق نیافتد، چرا که پلیس جان را در همان 15 نوامبر در یک ماجرای آتش‌سوزی به عنوان مظنون دستگیر کرده بود، اما دادگاه او را آزاد کرد.

پس از آزمایشات ثابت شد که این قاتل جوان، هم معتاد به الکل است و هم مواد مخدر و کارشناسان تأیید کرده‌اند که علت هر دو قتل جانی صفتی و خونخواری اوست.
 
< قبل   بعد >
spacer

spacer

Creative Commons License
(cc) 2019 Mouood Researching Institute. This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.
هرگونه استفاده از محتويات اين پايگاه اطلاع رساني، در هر کجاي دنيا، تنها براساس مفاد توافقنامه Creative Commons 3.0، مجاز است.
(ح) 1386 تمامي حقوق اين پايگاه اطلاع رساني، متعلق به مؤسسه فرهنگي موعود است.