صفحه نخست arrow کل عناوين اخبار تازه arrow یک یهودی همجنس‌باز نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا شد
spacer
«مؤسسة فرهنگي موعود عصر(عج)»، معجم مؤلّفين مهدوي را به‌زودي منتشر مي‌کند.
ادامه مطالب ...
 
advertisement.png, 0 kB
Advertisement
spacer
spacer

عضویت در خبرنامه

جستجوگر سايت

جستجوگر گوگل


جست‌وجو در سايت موعود

مطالب مرتبط

addtomyyahoo4Subscribe in NewsGator OnlineAdd to My AOL
Subscribe with BloglinesAdd to netvibes
Add to Google

 
یک یهودی همجنس‌باز نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا شد چاپ پست الكترونيكي
۲۱ فروردين ۱۳۹۰

برای اولین بار، یک شخصیت وابسته به گروه‌های غیراخلاقی همچون همجنس‌گرایان به خود اجازه داد تا برای انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا رسماً اعلام کاندیداتوری کند.

به گزارش شبکه ایران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ربل‌نیوز، اولین شخصی که در آمریکا به شکل رسمی اسناد مربوط به شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا در سال 2012 را تنظیم کرده است، یک یهودی همجنس‌باز به نام "فرد کارگر" است که سیاستمداری جمهوری‌خواه محسوب می‌شود!

بنابر این گزارش، اعلام کاندیداتوری این سیاستمدار جمهوری‌خواه و همجنس‌باز، به شدت در میان جامعه مسیحیان معتقد آمریکایی بازتاب منفی داشته است، با این حال وی از سوی همجنس‌گرایان آمریکا که قریب به 28 میلیون نفر هستند، حمایت می‌شود.

کارگر در سخنانی که به مناسبت کاندیداتوری خود مطرح کرده، گفته است که می‌خواهد جمهوری‌خواهی متفاوت و پیشرو باشد!

به عقیده این سیاستمدار همجنس‌گرا، آخرین رییس‌جمهور جمهوری خواه پیشرو در تاریخ ایالات متحده، تئودور روزولت بوده و وی قرار است جای او را پر کند. روزولت در آخرین روزهای جنگ جهانی دوم، جان خود را از دست داد و دوایت آیزنهاور جانشین وی شد.

این سیاست‌مدار جمهوری‌خواه در مقاله‌ای در سال 2005، حتی در خصوص لزوم ایجاد همجنس‌گرایی در جوامع مسلمان هم اظهارنظر کرده بود!

این نخستین باری است که یک شخصیت وابسته به گروه‌های غیراخلاقی همچون همجنس‌گرایان به خود اجازه داده است تا در آمریکا رسماً اعلام کاندیداتوری کند که همین موضوع می‌تواند حکایت از سقوط اخلاقی در جامعه آمریکا داشته باشد. چندی پیش، باراک اوباما رییس‌جمهور آمریکا نیز در دستوری، حضور همجنس‌گرایان در ارتش آمریکا را آزاد اعلام کرده بود.

 
< قبل   بعد >
spacer

spacer

Creative Commons License
(cc) 2019 Mouood Researching Institute. This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.
هرگونه استفاده از محتويات اين پايگاه اطلاع رساني، در هر کجاي دنيا، تنها براساس مفاد توافقنامه Creative Commons 3.0، مجاز است.
(ح) 1386 تمامي حقوق اين پايگاه اطلاع رساني، متعلق به مؤسسه فرهنگي موعود است.