صفحه نخست arrow کل عناوين اخبار تازه arrow صهیونیستها به دنبال شبکه "الجزیره یهودی"
spacer
«مؤسسة فرهنگي موعود عصر(عج)»، معجم مؤلّفين مهدوي را به‌زودي منتشر مي‌کند.
ادامه مطالب ...
 
advertisement.png, 0 kB
Advertisement
spacer
spacer

عضویت در خبرنامه

جستجوگر سايت

جستجوگر گوگل


جست‌وجو در سايت موعود

مطالب مرتبط

addtomyyahoo4Subscribe in NewsGator OnlineAdd to My AOL
Subscribe with BloglinesAdd to netvibes
Add to Google

 
صهیونیستها به دنبال شبکه "الجزیره یهودی" چاپ پست الكترونيكي
۲۰ فروردين ۱۳۹۰

یهودیان و گروههای صهیونیستی بر آن هستند تا شبکه ای را به سبک الجزیره برای پوشش اخبار مربوط به رژیم اسرائیل راه اندازی کنند.

به گزارش مهر به نقل از روزنامه صهیونیستی یدیعیوت آحارونوت، "الکساندر ماشکویچ" رئیس کنفرانس سالیانه پژوهش اسرائیل از رهبران یهودی در واشنگتن اعلام کرد که یک شبکه خبری بین المللی برای طرفداری از رژیم صهیونیستی راه اندازی خواهد کرد و این شبکه به لحاظ کارکرد مانند الجزیره و بی. بی. سی. خواهد بود.

ماشکویچ که پیشتر رئیس کنگره یهودیان اوراسیا نیز بوده گفت: این شبکه "خبری" خواهد بود و برنامه های خود را به زبان های انگلیسی، فرانسه، عربی و اسپانیایی پخش خواهد کرد.

وی در عین حال ادعا کرد که هدف او از ایجاد این شبکه تبلیغاتی نیست بلکه صرفاً گفتن ان چیزی است که وی از آن به "حقایق" یاد کرد.

این رهبر صهیونیست بدون اشاره به تاریخ راه اندازی شبکه و حتی نام آن، تنها به این مشخصه اشاره کرد که  این شبکه خصوصی و مستقل خواهد بود.

وی افزود: ما آماده یک برنامه کاری هستیم و طی سه تا چهار ماه یک برنامه معرفی در اسرائیل خواهیم داشت و استعداد هایی را از دیگر شبکه ها از جمله بی. بی. سی. و سی. ان. ان. و هر کس دیگری به خدمت خواهیم گرفت، زیرا که اگر ما در این جنگ مقابله نکنیم بازنده خواهیم ماند.
 
 
< قبل   بعد >
spacer

spacer

Creative Commons License
(cc) 2019 Mouood Researching Institute. This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.
هرگونه استفاده از محتويات اين پايگاه اطلاع رساني، در هر کجاي دنيا، تنها براساس مفاد توافقنامه Creative Commons 3.0، مجاز است.
(ح) 1386 تمامي حقوق اين پايگاه اطلاع رساني، متعلق به مؤسسه فرهنگي موعود است.