صفحه نخست arrow کل عناوين اخبار تازه arrow دعوت الحوثی برای تظاهرات گسترده در یمن
spacer
«مؤسسة فرهنگي موعود عصر(عج)»، معجم مؤلّفين مهدوي را به‌زودي منتشر مي‌کند.
ادامه مطالب ...
 
advertisement.png, 0 kB
Advertisement
spacer
spacer

عضویت در خبرنامه

جستجوگر سايت

جستجوگر گوگل


جست‌وجو در سايت موعود

مطالب مرتبط

addtomyyahoo4Subscribe in NewsGator OnlineAdd to My AOL
Subscribe with BloglinesAdd to netvibes
Add to Google

 
دعوت الحوثی برای تظاهرات گسترده در یمن چاپ پست الكترونيكي
۱۷ فروردين ۱۳۹۰
جنبش الحوثی از مردم شهر صعده خواست تا در تظاهرات گسترده‌ای که امروز برای سرنگونی رژیم عبدالله صالح برگزار می‌شود، شرکت کنند.

به گزارش مشرق، "محمد عبدالسلام" سخنگوی رسمی جنبش الحوثی یمن دیروز در اظهاراتی ابقای علی عبدالله صالح دیکتاتور یمن و رژیم وابسته به وی را بزرگترین خطر علیه وحدت و امنیت و ثبات یمن دانسته و تأکید کرد که یمنی‌ها بعد از صالح با امنیت و انسجام و وحدت بیشتری خواهند بود و یمن نیز بعد از وی بهتر و زیباتر خواهد شد.
وی که در گفت وگو با پایگاه خبری "الصحوه نت" سخن می‌گفت، از صالح خواست تا هر چه زودتر از یمن خارج شود و مردم این کشور و امورشان را به خود آنها واگذار کند.

او گفت که یمنی‌ها بهتر و شایسته‌تر از رژیم عبدالله صالح که به دنبال فتنه‌انگیزی و ایجاد تنفر بود، خواهند توانست مسایل مربوط به خود را اداره کنند.
عبدالسلام از علی عبدالله صالح خواست تا به فریب مردم یمن پایان دهد و نژاد پرستی و تمایز منطقه‌ای بر مناطق دیگر را که در یمن نهادینه کرده است، متوقف نماید.
این مقام الحوثی تصریح کرد که صالح با استفاده از برخی واژه‌ها مانند جریان الحوثی، جدایی طلبان، القاعده و اخوان المسلمین به دنبال ترساندن نیروهای خارجی و همچنین ترساندن مردم در داخل این کشور است.
سخنگوی الحوثی از مردم شهرصعده خواست تا در تظاهرات گسترده‌ای که امروز برای سرنگونی نظام یمن برگزار می‌شود، شرکت کنند.
محمد عبدالسلام نسبت به توجه صالح به مطالبات مردمی در راستای انحراف انقلاب و خریدن زمان برای خود با نام مذاکرات و ابتکارات هشدار داده و گفت که کسانی که این فرصت را به وی بدهند، اشتباه بزرگی را در حق ملت یمن که تصمیم به سرنگونی نظام عبدالله صالح گرفته‌اند، مرتکب می‌شوند.

 
< قبل   بعد >
spacer

spacer

Creative Commons License
(cc) 2020 Mouood Researching Institute. This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.
هرگونه استفاده از محتويات اين پايگاه اطلاع رساني، در هر کجاي دنيا، تنها براساس مفاد توافقنامه Creative Commons 3.0، مجاز است.
(ح) 1386 تمامي حقوق اين پايگاه اطلاع رساني، متعلق به مؤسسه فرهنگي موعود است.