صفحه نخست arrow کل عناوين اخبار تازه arrow استفاده تبليغاتي اسرائيل از پايگاه‌هاي اينترنتي
spacer
«مؤسسة فرهنگي موعود عصر(عج)»، معجم مؤلّفين مهدوي را به‌زودي منتشر مي‌کند.
ادامه مطالب ...
 
advertisement.png, 0 kB
Advertisement
spacer
spacer

عضویت در خبرنامه

جستجوگر سايت

جستجوگر گوگل


جست‌وجو در سايت موعود

مطالب مرتبط

addtomyyahoo4Subscribe in NewsGator OnlineAdd to My AOL
Subscribe with BloglinesAdd to netvibes
Add to Google

 
استفاده تبليغاتي اسرائيل از پايگاه‌هاي اينترنتي چاپ پست الكترونيكي
۱۶ فروردين ۱۳۹۰
خبرگزاري فارس: رژيم صهيونيستي در سال‌هاي اخير براي جنگ تبليغاتي عليه اسلام و مسلمانان به استفاده از محيط مجازي اينترنت و استخدام روزنامه نگار و مفسر اينترنتي كرده است.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه واكيت تركيه، رژيم صهيونيستي در دوران اخير به منظور دستيابي به اهداف شوم خود به استفاده از محيط مجازي اينترنت و به خصوص پايگاه‌هاي اينترنتي پر بازديدكننده نظير يوتيوپ كرده است.

اين رژيم همچنين در سال‌هاي اخير در راستاي جنگ تبليغاتي عليه اسلام و مسلمانان اقدام به استخدام روزنامه نگار و مفسران اينترنتي كرده و كار اين عده، كنترل 24 ساعته پايگاه‌هاي اينترنتي و نگارش تفسير در ذيل هرگونه خبر راجع به اسرائيل و جنايات اين رژيم و توجيه اين جنايت‌ها در لواي بازديدكنندگان عادي است.

نويسندگان و مفسران استخدام شده از سوي تل آويو به خصوص پايگاه‌هاي اينترنتي پر بازديدكننده نظير يوتيوپ، فيس بوك و توييتر را تحت نظارت قرار داده و اقدام به نگارش تفسيرهاي جانبدارانه از اسرائيل مي‌كنند.

بنا به اين گزارش بيش از دو هزار و پانصد روزنامه نگار و مفسر براي اسرائيل كار مي‌كنند. همچنين گفته مي‌شود براي مقابله با هرگونه نوشته و مقاله عليه اين رژيم، سيستم هشدار اينترنتي طراحي شده است.
 
< قبل   بعد >
spacer

spacer

Creative Commons License
(cc) 2019 Mouood Researching Institute. This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.
هرگونه استفاده از محتويات اين پايگاه اطلاع رساني، در هر کجاي دنيا، تنها براساس مفاد توافقنامه Creative Commons 3.0، مجاز است.
(ح) 1386 تمامي حقوق اين پايگاه اطلاع رساني، متعلق به مؤسسه فرهنگي موعود است.