صفحه نخست arrow کل عناوين اخبار تازه arrow تجمع بزرگ مصری ها درمیدان امام حسین(ع)
spacer
«مؤسسة فرهنگي موعود عصر(عج)»، معجم مؤلّفين مهدوي را به‌زودي منتشر مي‌کند.
ادامه مطالب ...
 
advertisement.png, 0 kB
Advertisement
spacer
spacer

عضویت در خبرنامه

جستجوگر سايت

جستجوگر گوگل


جست‌وجو در سايت موعود

مطالب مرتبط

addtomyyahoo4Subscribe in NewsGator OnlineAdd to My AOL
Subscribe with BloglinesAdd to netvibes
Add to Google

 
تجمع بزرگ مصری ها درمیدان امام حسین(ع) چاپ پست الكترونيكي
۱۴ فروردين ۱۳۹۰
حدود یک میلیون مصری با تجمع در میدان و مسجد (امام) "حسین" (ع) در قاهره، اقدام سلفی ها را در هتک حرمت و تخریب ضریح برخی اماکن مقدس محکوم کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه العالم، صوفی های مصر از نقاط مختلف این کشور در مراسمی برای یادبود واقعه قرار گرفتن سر مبارک امام حسین (ع) با تجمع در میدان و مسجد (امام) حسین (ع) در قاهره، اقدام توهین آمیز سلفی ها را در تخریب ضریح برخی قبور و اماکن مقدس بشدت محکوم کردند.

پایگاه مصری "الیوم السابع" نوشت: تجمع کنندگان پس از نماز ظهر و عصر با سر دادن شعارهایی در محکومیت اقدام توهین آمیز سلفی ها، و همچنین اعلام حمایت خود از اهل بیت (ع)، خواستار آن شدند که الازهر نقش پیشرو و مهم خود را باز یابد.

شیخ "جابر قاسم" قائم مقام شیخ صوفی های اسکندریه در این تجمع تاکید کرد که قرار است، برای تاکید بر اهداف انقلاب مصر و درخواست محاکمه حسنی مبارک، جمعه آینده تظاهراتی میلیونی با حضور صوفی ها، جوانان انقلاب و احزاب سیاسی در اسکندریه از مسجد "العباسی" تا مسجد "القائد ابراهیم" برگزار شود.
 
< قبل   بعد >
spacer

spacer

Creative Commons License
(cc) 2019 Mouood Researching Institute. This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.
هرگونه استفاده از محتويات اين پايگاه اطلاع رساني، در هر کجاي دنيا، تنها براساس مفاد توافقنامه Creative Commons 3.0، مجاز است.
(ح) 1386 تمامي حقوق اين پايگاه اطلاع رساني، متعلق به مؤسسه فرهنگي موعود است.