صفحه نخست arrow کل عناوين اخبار تازه arrow واکنش مضحک اوباما به سوزاندن قرآن کریم
spacer
«مؤسسة فرهنگي موعود عصر(عج)»، معجم مؤلّفين مهدوي را به‌زودي منتشر مي‌کند.
ادامه مطالب ...
 
advertisement.png, 0 kB
Advertisement
spacer
spacer

عضویت در خبرنامه

جستجوگر سايت

جستجوگر گوگل


جست‌وجو در سايت موعود

مطالب مرتبط

addtomyyahoo4Subscribe in NewsGator OnlineAdd to My AOL
Subscribe with BloglinesAdd to netvibes
Add to Google

 
واکنش مضحک اوباما به سوزاندن قرآن کریم چاپ پست الكترونيكي
۱۴ فروردين ۱۳۹۰
رئیس جمهوری آمریکا طی سخنانی بی‌حرمتی به متون مقدس از جمله قرآن را اوج تعصب و نابردباری خواند، اما از محکوم کردن این اقدام تحریک برانگیز و نژاد پرستانه خودداری کرد.

به گزارش مهر به نقل از بلومبرگ نوشت: باراک اوباما روز شنبه در بیانیه‌ ای که در واکنش به کشتار کارکنان سازمان ملل متحد در افغانستان صورت گرفت، این کشتارها را شرم‌آور توصیف کرد و خواستار افزایش تحمل و بردباری شد.

 در عین حال رئیس جمهوری آمریکا بدون محکومیت اقدام نژاد پرستانه کشیش تندرو "تری جونز" در سوزان کتاب مقدس مسلمانان، واکنش به آن را زیر سوال برد.

در پی اقدام کشیش "تری جونز" سردسته یک فرقه افراطی مسیحی در آمریکا در به آتش کشیدن نسخه ‌ای از قرآن، تظاهراتی در دو روز گذشته در شهرهای افغانستان به راه افتاد که کشته شدن بیش از ۲۰ نفر و زخمی شدن دهها نفر را به دنبال داشته است. هفت نفر از کارکنان دفتر سازمان ملل در این خشونت ها در مزار شریف کشته شدند.

اوباما در بیانیه خود گفت: اکنون زمانی است که ما باید بر اشتراکات انسانی خود تاکید داشته باشیم.

وی افزود: بی حرمتی به هر نوع متون مقدسی از جمله قرآن اوج تعصب و عدم برباری است و در عین حال کشتن بی گناهان در واکنش به آن هم پاسخی شنیع به شمار می رود.

 
< قبل   بعد >
spacer

spacer

Creative Commons License
(cc) 2019 Mouood Researching Institute. This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.
هرگونه استفاده از محتويات اين پايگاه اطلاع رساني، در هر کجاي دنيا، تنها براساس مفاد توافقنامه Creative Commons 3.0، مجاز است.
(ح) 1386 تمامي حقوق اين پايگاه اطلاع رساني، متعلق به مؤسسه فرهنگي موعود است.