صفحه نخست arrow کل عناوين اخبار تازه arrow پخش مکرر تصویر ابلیسک از سیما + تصاویر
spacer
«مؤسسة فرهنگي موعود عصر(عج)»، معجم مؤلّفين مهدوي را به‌زودي منتشر مي‌کند.
ادامه مطالب ...
 
advertisement.png, 0 kB
Advertisement
spacer
spacer

عضویت در خبرنامه

جستجوگر سايت

جستجوگر گوگل


جست‌وجو در سايت موعود

مطالب مرتبط

addtomyyahoo4Subscribe in NewsGator OnlineAdd to My AOL
Subscribe with BloglinesAdd to netvibes
Add to Google

 
پخش مکرر تصویر ابلیسک از سیما + تصاویر چاپ پست الكترونيكي
۱۳ فروردين ۱۳۹۰
مشرق: فیلم سینمایی شهر ماجرای یک گروه تبهکار سارق بانک است که به خودروهای حمل پول در بوستن دستبرد میزنند. پلیس در صدد است آنها را به دام بیاندازد ولی همکاری گروهی از تبهکاران باتجربه سابقه دار به عنوان حامیان گروه اجرای عملیات سبب شده است تهیه مدرک علیه سارقان به کار دشواری تبدیل شود. با این حال تلاش و پیگیری اف بی آی به عنوان نماد و سمبلی از حاکمیت بوستون نتیجه میدهد و سارقان به دام می افتند.
تکنیک استفاده از نمای ساختمان‌های مشهور دولتی و سمبلهای معماری شهر به عنوان نماد حاکمیت و دولت در سیر داستانِ فیلم های امریکایی به یک قاعده هنری تبدیل شده و بارها در تولیدات گوناگون به کار رفته است.

 

اما عجیب این است که اینبار نماد فراماسونری ابلیسک به عنوان نمادی از اف بی آی و دولت امریکا به عنوان جبهه مثبت و قهرمانانه داستان، از شبکه سوم سیما پخش می‌شود. در تدوین فیلم سینمایی شهر نماد ابلیسک به شکلی گنجانده شده است که به عنوان سمبلی برای معرفی قهرمانان دولتی داستان درک می‌شود.

 


مسؤولان تهیه فیلم های خارجی شبکه سه در حالی به چنین اقدامی دست زده اند که برخی شنیده ها از ابلاغیه ای به همه واحدهای رسانه ملی جهت پرهیز از به کارگیری نمادهای فراماسونری و شیطان پرستی از ابتدای سال 89 خبر می‌‌‌دهد.

 

 
< قبل   بعد >
spacer

spacer

Creative Commons License
(cc) 2019 Mouood Researching Institute. This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.
هرگونه استفاده از محتويات اين پايگاه اطلاع رساني، در هر کجاي دنيا، تنها براساس مفاد توافقنامه Creative Commons 3.0، مجاز است.
(ح) 1386 تمامي حقوق اين پايگاه اطلاع رساني، متعلق به مؤسسه فرهنگي موعود است.