صفحه نخست arrow کل عناوين اخبار تازه arrow حمايت شبکه تلويزيوني افراطي وهابي از منافقين
spacer
«مؤسسة فرهنگي موعود عصر(عج)»، معجم مؤلّفين مهدوي را به‌زودي منتشر مي‌کند.
ادامه مطالب ...
 
advertisement.png, 0 kB
Advertisement
spacer
spacer

عضویت در خبرنامه

جستجوگر سايت

جستجوگر گوگل


جست‌وجو در سايت موعود

مطالب مرتبط

addtomyyahoo4Subscribe in NewsGator OnlineAdd to My AOL
Subscribe with BloglinesAdd to netvibes
Add to Google

 
حمايت شبکه تلويزيوني افراطي وهابي از منافقين چاپ پست الكترونيكي
۱۲ فروردين ۱۳۹۰

شبکه وهابي و تندرو «وصال» با اعلام پشتيباني از گروهک تروريستي منافقين، اقدام به حمايت تبليغاتي از اين فرقه كرده است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني هابيليان، شبکه تکفيري وصال که يک شبکه تندرو وهابي است، اخيرا با درج مطلبي در صفحه تويتر خود، ضمن درج آدرس سايت منافقين، از خداوند براي قاتلان بيش از 12هزار نفر از مردم ايران و 25هزار تن از مردم عراق آرزوي پيروزي و ياري كرد.

اين شبکه تندرو از جمله دو شبکه معروف تلويزيوني وهابيون افراطي است که 2 سال پيش تأسيس شد و از همان زمان تاکنون، علاوه بر اقدامات تحريک آميز براي قتل شيعيان، اختلاف افکني بين شيعه و سني و ترويج خشونت طلبي، با توهين و هتک حرمت به معتقدات شيعيان، بارها با محکوميت از سوي بسياري از شخصيت‌هاي سياسي، ديني و رسانه‌اي جهان اسلام رو به رو شده‌ است.

اين خبر مي‌افزايد: در روزهاي اخير نيز اين شبکه با قطع برنامه‌هاي روزانه و اعلام همبستگي با خاندان پادشاهي حاکم بر بحرين، حمايت خود را از سرکوب و کشتار شيعيان و معترضين بحريني اعلام کرده است و آنها را مشتي تروريست خطاب کرده است.

در اين خبر همچنين آمده است: سال گذشته فتنه پردازي‌هاي اين شبکه ماهواره‌اي نزديک بود به جنگ داخلي ميان اهل سنت و شيعيان منجر شده و درگيري‌هاي خونيني را ميان کشورهاي عربي حوزه خليج فارس رقم بزند اما اين مسئله با خويشتنداري علما برطرف شد.
 
< قبل   بعد >
spacer

spacer

Creative Commons License
(cc) 2019 Mouood Researching Institute. This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.
هرگونه استفاده از محتويات اين پايگاه اطلاع رساني، در هر کجاي دنيا، تنها براساس مفاد توافقنامه Creative Commons 3.0، مجاز است.
(ح) 1386 تمامي حقوق اين پايگاه اطلاع رساني، متعلق به مؤسسه فرهنگي موعود است.