صفحه نخست arrow کل عناوين اخبار تازه arrow نگرانی تل‌آویو از به رسمیت شناختن فلسطین در سازمان ملل
spacer
«مؤسسة فرهنگي موعود عصر(عج)»، معجم مؤلّفين مهدوي را به‌زودي منتشر مي‌کند.
ادامه مطالب ...
 
advertisement.png, 0 kB
Advertisement
spacer
spacer

عضویت در خبرنامه

جستجوگر سايت

جستجوگر گوگل


جست‌وجو در سايت موعود

مطالب مرتبط

addtomyyahoo4Subscribe in NewsGator OnlineAdd to My AOL
Subscribe with BloglinesAdd to netvibes
Add to Google

 
نگرانی تل‌آویو از به رسمیت شناختن فلسطین در سازمان ملل چاپ پست الكترونيكي
۱۰ فروردين ۱۳۹۰
رژیم صهیونیستی به کشورهای عضو سازمان ملل درباره به رسمیت شناختن کشور فلسطین هشدار داد.

به گزارش مشرق به نقل از روزنامه صهیونیستی "هاآرتص "، وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی به اعضای شورای امنیت هشدار داد که چنانچه در ماه سپتامبر آینده کشور مستقل فلسطین در مرزهای سال 1967 را به رسمیت بشناسند، دست به اقدامات یکجانبه خواهد زد.

به نوشته این روزنامه وزارت خارجه رژیم صهیونیستی به نمایندگان دیپلماتیک خود در 30 کشور جهان دستور داده است تا اعتراضات دیپلماتیک خود به تلاش برای به رسمیت شناختن کشور فلسطین در مجمع عموی سازمان ملل را به این کشورها ابلاغ کنند.

بر اساس این گزارش رژیم صهیونیستی به نمایندگان کشورهای عضو شورای امنیت و تعدادی دیگر از کشورهای اتحادیه اروپا گفته است که در صورت اعلام تشکیل دولت مستقل فلسطین دست به اقدامات یکجانبه خواهد زد.

هاآرتص همچنین به نقل از برخی مسئولان وزارت خارجه رژیم صهیونیستی نوشت که "رفائیل باراک " مدیرکل این وزارتخانه هفته گذشته تلگرافی محرمانه به حدود 30 سفارتخانه این رژیم ارسال کرده و در آن خواستار ارائه اعتراضات دیپلماتیک به این کشورها درباره تلاش فلسطینیان برای دستیابی به حمایت آنها در خصوص اعلام تشکیل کشور فلسطین در ماه سپتامبر در مجمع عمومی سازمان ملل شده است.

از دیدگاه رژیم صهیونیستی اعلام به رسمیت شناختن کشور فلسطین بویژه از سوی کشورهای عضو اتحادیه اروپا، فلسطینیان را به دست کشیدن از مذاکرات با اسرائیل و تحرکات سریع برای به رسمیت شناخته شدن کشور فلسطین در سازمان ملل ترغیب می‌کند.

 

 
< قبل   بعد >
spacer

spacer

Creative Commons License
(cc) 2019 Mouood Researching Institute. This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.
هرگونه استفاده از محتويات اين پايگاه اطلاع رساني، در هر کجاي دنيا، تنها براساس مفاد توافقنامه Creative Commons 3.0، مجاز است.
(ح) 1386 تمامي حقوق اين پايگاه اطلاع رساني، متعلق به مؤسسه فرهنگي موعود است.