صفحه نخست arrow کل عناوين اخبار تازه arrow تشکیل کمیسیون ویژه در پارلمان رژیم صهیونیستی برای مقابله با بحران مشروعیت
spacer
«مؤسسة فرهنگي موعود عصر(عج)»، معجم مؤلّفين مهدوي را به‌زودي منتشر مي‌کند.
ادامه مطالب ...
 
advertisement.png, 0 kB
Advertisement
spacer
spacer

عضویت در خبرنامه

جستجوگر سايت

جستجوگر گوگل


جست‌وجو در سايت موعود

مطالب مرتبط

addtomyyahoo4Subscribe in NewsGator OnlineAdd to My AOL
Subscribe with BloglinesAdd to netvibes
Add to Google

 
تشکیل کمیسیون ویژه در پارلمان رژیم صهیونیستی برای مقابله با بحران مشروعیت چاپ پست الكترونيكي
۱۰ فروردين ۱۳۹۰
رژیم صهیونسیتی برای مقابله با بحران مشروعیت و ترمیم وجهه خود، کمیسیون پارلمانی ویژه ای راه اندازی کرد.

به گزارش مشرق، درپی تلاش های جهانی برای افشای ماهیت ضد انسانی اسرائیل که به جز روز قدس مسلمانان، هفت سال است در راهپیمایی های "هفته آپارتاید اسرائیل" در 55 کشور جهان صورت می گیرد، وجهه اسرائیل در جهان تخریب شده و اسرائیل برای مبارزه با تخریب چهره خود کمیسیون پارلمانی ویژه ای راه اندازی کرد.
گزارش جروزالم پست در این خصوص می افزاید: خاخام میری رگف (لیکود) از راه اندازی کمیته های پارلمانی جدید کنست در روزهای اخیر برای مبارزه با تلاش هایی که در جهت عدم مشروعیت اسرائیل در عرصه بین المللی صورت می گیرد، خبر داد.

رگف با همکاری وزارتخانه امور یهودیان خارج از کشور و دیپلماسی عمومی به منظور تمرکز بر استراتژی های مقابله با عدم مشروعیت اسرائیل اقدام به ایجاد کمیته های پارلمانی جدید نموده و راه اندازی آن را جشن گرفتند.
ایجاد کمیته های پارلمانی جدید مدت کوتاهی پس از رویداد سالانه هفته آپارتاید که در آن مردم جهان هر سال برای افشای جنایت های ضد انسانی اسرائیل و تخریب وجهه او راهپیمایی می کنند اتفاق افتاد.

رگف با هراس از تخریب وجهه اسرائیل در اذهان مردم جهان،خطاب به کسانی که دراولین جلسه کمیته های پارلمانی حضور داشتند گفت: "در دوره ای که در آن تهدید عدم مشروعیت علیه اسرائیل، افزایش عدم مشروعیت اسرائیل به عنوان خانه ملی مردم یهود، به یک تهدید واقعی تبدیل شده است و فعالیت های علیه نظام به آرامی اما قطعا به یک تهدید واقعی تبدیل می شود، و ما باید برای مقابله با این چالش ها برنامه ریزی کنیم."
این خاخام صهیونیست افزود: "این نوع جدیدی از تهدید و خطر است. تهدیدات ما که قبلا از نوع معینی از نیروهای سخت بود در حال حاضر در تهدید عدم مشروعیت به تهدید با نیروهای نرم تبدیل شده است."

 

 
< قبل   بعد >
spacer

spacer

Creative Commons License
(cc) 2019 Mouood Researching Institute. This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.
هرگونه استفاده از محتويات اين پايگاه اطلاع رساني، در هر کجاي دنيا، تنها براساس مفاد توافقنامه Creative Commons 3.0، مجاز است.
(ح) 1386 تمامي حقوق اين پايگاه اطلاع رساني، متعلق به مؤسسه فرهنگي موعود است.