spacer
«مؤسسة فرهنگي موعود عصر(عج)»، معجم مؤلّفين مهدوي را به‌زودي منتشر مي‌کند.
ادامه مطالب ...
 
advertisement.png, 0 kB
Advertisement
spacer
spacer

عضویت در خبرنامه

جستجوگر سايت

جستجوگر گوگل


جست‌وجو در سايت موعود
addtomyyahoo4Subscribe in NewsGator OnlineAdd to My AOL
Subscribe with BloglinesAdd to netvibes
Add to Google

 
پروژه 2012 و واقعه ی شریف ظهور چاپ پست الكترونيكي
۱۸ تير ۱۳۸۹
سخنرانان: دکتر اسماعیل شفیعی سروستانی و سیاوش صلواتیان
مسائل بررسی شده: پروژه 2012 چیست؟  طراحان این برنامه چه کسانی هستند و هدفشان چیست؟ مسئولیت اجرای برنامه متعلق به چیست و از چه وسایلی استفاده می کند (فقط با استفاده از فیلم سینمایی کار می کنند یا مستند هم می سازند و برنامه های رادیویی هم در اختیار دارند؟) اجرای این طرح ها توسط کسی پشتیبانی می شود؟ و...

از نکات جالب این برنامه، نمایش قسمت هایی از فیلم 2012 به کارگردانی رولند ارمیچ بود که در مرود ایشان گفته شد سه فیلم برایه هالیوود ساخته اند که از قضا هرسه هم در مورد آخرالزمان است.
 
از نکات جالب در مورد فیلم 2012: از پر هزینه ترین  فیلم های هالیوود است که با مبلغ 200میلیون دلار ساخته شده و از این جهت در مقایسه با فیلم آواتار 40میلیون دلار کمتر هزینه برده است.

2012 در آمریکا با استقبال زیادی روبرو نشده و فروش آن در کشور تولید کننده اش 166 میلیون دلار بوده، در حالیکه در جهان به خصوص چین و آسیای رقی فروشی نزدیک به 600 میلیون دلار داشته است.

در مستنداتی که با مفهوم آخرالزمانی ساخته شده، در سال های قبل، ناپلئون را دجال نشان داده و در سال های اخیر این نقش را به رئیس جمهور ایران نسبت داده اند.

در سال های اخیر در کتابخانه ی رم مجموعه پیش گویی هایی پیدا کردند که به نوسترآداموس نسبت داده اند. این پیش گویی های تازه یافت شده! برخلاف سایر پیش گویی های نوسترآداموس که در قالب رباعی بودند، در قالب نقاشی است و جالب است که پس از سالهای زیادی که از مرگ نوسترآداموس گذشته این مجموعه را تازه در کتابخانه ی بزرگی همچون کتابخانه ی رم یافته اند...

قبول برنامه هایی مثل پروژه ی 2012 از طرف مردم نیاز به باور به جادو دارد که هالیوود از سالها قبل و به طور شاخص در فیلم هری پاتر این اعتقاد را در بین مردم رواج داده است و پس از آن هم فیلم آگاهی به این مفهوم بسیار متوسل شده است...
 
 
فروشگاه اینترنتی موعود:
http://yaranshop.ir/
تلفن دبیرخانه:8_66956167
 
 
< قبل   بعد >
spacer

spacer

Creative Commons License
(cc) 2020 Mouood Researching Institute. This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.
هرگونه استفاده از محتويات اين پايگاه اطلاع رساني، در هر کجاي دنيا، تنها براساس مفاد توافقنامه Creative Commons 3.0، مجاز است.
(ح) 1386 تمامي حقوق اين پايگاه اطلاع رساني، متعلق به مؤسسه فرهنگي موعود است.