spacer
«مؤسسة فرهنگي موعود عصر(عج)»، معجم مؤلّفين مهدوي را به‌زودي منتشر مي‌کند.
ادامه مطالب ...
 
advertisement.png, 0 kB
Advertisement
spacer
spacer

عضویت در خبرنامه

جستجوگر سايت

جستجوگر گوگل


جست‌وجو در سايت موعود
addtomyyahoo4Subscribe in NewsGator OnlineAdd to My AOL
Subscribe with BloglinesAdd to netvibes
Add to Google

 
بازی های رایانه ای و آخرالزمان چاپ پست الكترونيكي
۱۱ ارديبهشت ۱۳۸۹
امروزه یکی از اصلی ترین سرگرمی های جوانان و نوجوانان سراسر دنیا انجام بازی های رایانه ای است.
بعضی از این بازی ها که محتوای کشت و کشتار دارند، به موضوع آخرالزمان پرداخته اند. از نکات جالب توجه در این بازی ها، مکان هایی است که جنگ در آن رخ می دهد که بی شباهت به مساجد مسلمانان نیست!

در ارتباط با موضوع بازی های رایانه ای تماشای لوح فشرده ی "آخرالزمان و بازی های رایانه ای" موسسه فرهنگی موعود عصر را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم.

در این برنامه «مهندس مهدی حق وردی»، به صحبت پیرامون بازی ها پرداخته اند، در کنار توضیحات ایشان برای آشنایی بیشتر با مباحث، قسمت هایی از بازی ها هم به نمایش درآمده است.

در اینجا قسمتی از مباحث مطرح شده را می خوانیم:

" از نکاتی که در بازی سام ماجرا جو هست، این است که علاوه بر اینکه شما با نمادها و نقوش اسلامی و اسلیمی روبرو می شوید، چنانچه روی برخی از این نقوش بزرگ نمایی انجام دهیم، حدیث پیامبر صلوات الله علیه را در مورد حضرت علی علیه اسلام می بینیم که در نگاه اول کاربر متوجه آن نمی شود. جالب اینجاست که این نوشته را به صورت نصفه ـ العلم و علی بابها ـ روی طرح ها اسلیمی نوشته شده است..."

در این برنامه مهندس حق وردی در مورد بازی هایی مثل بازگشت به قلعه ی ولفن اشتاین، آژیرقرمز، سام ماجرا جو در پرسپولیس، آیین قاتل و... صحبت کرده اند:

"...در بازی آیین قاتل شخص اصلی بازی یک مردی سفید پوش، شیعه اسماعیلی است که سوار بر اسب می آید و هدفش فقط جنگ و خونریزی است. وی مردی است فوق العاده خشن، نام او «الطیّر» است که در طول بازی جملاتی بیان می کند که در کتاب مقدس آمده است..."

علاقه مندان برای تهیه ی این اثر می توانند به نمایشگاه های موسسه موعود مراجعه کنند و یا با شماره تلفن8ـ66959197 تماس بگیرند.

تماشای این برنامه را به همه ی پدران و مادران به خصوص کسانی که برای رهایی از دست سوالات فرزندانشان، آن ها را ساعت ها با رایانه تنها می گذارند و همه ی معلمان محترم پیشنهاد می کنیم.
فروشگاه اینترنتی موعود:
http://yaranshop.ir/
 
< قبل   بعد >
spacer

spacer

Creative Commons License
(cc) 2020 Mouood Researching Institute. This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.
هرگونه استفاده از محتويات اين پايگاه اطلاع رساني، در هر کجاي دنيا، تنها براساس مفاد توافقنامه Creative Commons 3.0، مجاز است.
(ح) 1386 تمامي حقوق اين پايگاه اطلاع رساني، متعلق به مؤسسه فرهنگي موعود است.